Skip to content

Jacek Silski Wiek

Jacek Silski Wiek

Jacek Silski Wiek

Jacek Silski może być piosenkarzem o osobliwym głosie. Jego prace są utrzymywane głównie w konwencji muzyki danceroom, latino, romantycznych ballad lub piosenek muzycznych. Jacek Silski pochodzi z Bytomia, a muzyka jest jego pasją od wczesnej młodości. Karierę rozpoczął w zespole Wojska Polskiego „Kirasir”.

Jacek Silski Wiek

Współpracował z Operą Śląską, Operą Państwową we Wrocławiu lub Teatrem Rozrywki w Chorzowie. obecnie jest solistą królewskiej symfonii w Pałacu w Wilanowie. Występował na scenach na całym świecie. Podczas koncertów towarzyszył polskim i zagranicznym gwiazdom, w tym Boney M., Abba, Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk i wielu innym.

Jacek Silski Wiek

Jednym z jego największych osiągnięć jest często występ w Danii w 2003 roku na scenie z Iglesiasem. Jacek Silski wydał 9 albumów, w tym 5 oryginalnych, a pozostałe 4 to hity Iglesiasa i innych latynoskich artystów. wraz ze swoją partnerką Mileną potrzebują 4-letniej córki Leny.

Data urodzenia i wiek Jacka Silskiego nie są znane. Jacek Silski pochodzi z Bytomia, gdzie również mieszka. dzięki swojemu pochodzeniu i dziwnemu głosowi nazywa się Słowik Śląski.

Jacek Silski Wiek

związał się z muzyką od najmłodszych lat i chociaż nie ma wykształcenia muzycznego, z powodzeniem występuje w operze od lat. Wystąpił także w operetce i musicalach. Jacek Silski kochał muzykę, ale nigdy nie sądził, że zaśpiewa na scenie.

Wszystko się zmieniło, gdy w armii potrzebował zespołu scenicznego i tam poczuł, że często to właśnie chce próbować w życiu. Przygodę artystyczną rozpoczął w grupie scenicznej Wojska Polskiego „Cuirassiers”. W 1985 roku wraz z zespołem zdobył pierwsze miejsce w Konkursie Zespołów Scenicznych Wojska Polskiego.

Jacek Silski zdobył nagrodę Szefa Najbardziej Politycznego Zarządu Wojska Polskiego, co zaowocowało transmisją koncertu w TVP2, a tym samym trasą zespołu na Węgrzech. Niedługo po powrocie z wojska Jacek Silski odwiedził Operę Śląską.

Jacek Silski Wiek

Prywatne życie Jacek Silski pozostaje w szczęśliwym związku z młodszą partnerką o imieniu Milena, z którą potrzebują 4-letniej córki Leny. Dla swojej córeczki stworzył kołysankę dla Lenki. jest uzależniony od podróży, do których często dołącza w związku z pracą. Do tej pory odwiedził kilka krajów. Dobre kino to dodatkowo jego pasja. ciekawi go także bieżące wydarzenia polityczne i kulturalne.

Brał udział w programie Must Be The Music. Fani nazywają go polskim Iglesias, a ponieważ jako jedyny muzyk w Polsce Jacek Silski wydał album z najlepszymi przebojami dobrego Julio. Śpiewa w 10 językach. Występował m.in. dla Stevena Seagala, Borisa Beckera, ambasad wielu krajów, premierów, a zatem Prezydenta RP.

Najważniejszym przebojem stała się jego piosenka Hit from the ocean. w ramach programu „Kącik muzyczny Damiana Holeckiego” Jacek Silski i Damian Holecki oglądali wspólnie zdjęcia Jacka Silskiego. Na jednym ze zdjęć z okresu przedszkolnego Jacek Silski wyglądał jak kobieta. Obaj zauważyli, że na zdjęciu przypomina poprzednią premier Beatę Szydło, a Jacek Silski dodał: „Może to rodzina”.

Cytaty Jacka Silskiego „Miłą odpowiedzią widzów jest to, że największą nagrodą jest bycie na scenie. Chodzi o komunikowanie wnętrzności i osobowości, a także śpiewanie, występowanie lub robienie czegokolwiek na scenie, aby zaoferować siebie i zapewniać ludziom odrobinę dotyku tego uśmiechu, nostalgii, radości, czasem nawet odrobiny smutku, refleksji. Czuję, że wszystko to składa się na najlepszą radość w moim imieniu na scenie.

”„ Występowanie na scenie i tworzenie to moja pasja. to zawsze była moja największe marzenie i odziane w moje przeznaczenie. ”„ Aby osiągnąć sukces może być trochę niewystarczający, potrzeba wytrwałości i konsekwencji. Ktoś powiedział: Każdy może śpiewać, ale nie każdy powinien.

Ale czuję, że ci, którzy tego nie rozumieją tak, jeśli potrzebują wytrwałości i konsekwencji, coś z tego zacznie. Ale nie jestem ciekawy czegoś, jestem ciekawy emocji, które widzę na widowni, a zatem emocji, które wynikają z przeciwnej strony. Czuję to jest celem bycia na scenie th en. „

Jacek Silski Wiek